• صفحـه اصلی
  • پیام تبریک مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک به مناسبت نهم اردیبهشت روز شورا
پیام تبریک مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک به مناسبت نهم اردیبهشت روز شورا
پیام تبریک مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک به مناسبت نهم اردیبهشت روز شورا

۱۳۹۸/۰۲/۱۰

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک ؛ مهدی لری طی پیامی روز نهم اردیبهشت ماه روز شورا را تبریک گفت.

متن پیام مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک به شرح ذیل می باشد:

بسم ا… الرحمن الرحیم

نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی مناسب است، تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و روستاها را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.

یکی از مسائل مهم و ارزشمند در گستره زندگی اجتماعی، تعامل، همفکری و مشورت است و دین مبین اسلام به عنوان مکتبی جامع و همه‌جانبه‌نگر به تمام ابعاد وجودی و نیازهای انسان توجه کرده است و به لحاظ جامعیت، بالندگی، سعادت‌بخشی و پویایی که در قوانین و آموزه‌های خود دارد، به همفکری و مشورت توجه ویژه‌ای نموده و اهمیت، جایگاه و فواید آن را گوشزد نموده است.

روز تاسیس شوراهای اسلامی در واقع زمینه ساز تاثیرگذاری عینی و حضور جدی تر مردم در اداره امور است.

شوراها به عنوان مردمی­ ترین نهادی که از بطن مردم برخواسته است، زبان گویای آنان در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می شوند و به عنوان وکلای مردم پیگیر مسائل و مشکلات موکلین خود هستند.

اینجانب روز شوراها را به مردم شریف شهر طرقبه و نیز به همه همکاران عزیز در شورای اسلامی شهر و روستاهای تابعه شهر طرقبه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم جامعه روز به روز به سمت فعالیت های شورایی و جمعی و عقلانی حرکت کند، زیرا در سایه استفاده از عقل و عقلانیت و خرد جمعی جامعه به سمت تحول همه جانبه رهنمون خواهد شد.

 

 

 

footer banner