• صفحـه اصلی
  • پیام تبریک مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک به مناسبت عید نوروز
پیام تبریک مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک به مناسبت عید نوروز
پیام تبریک مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک به مناسبت عید نوروز

۱۳۹۸/۰۱/۰۱

مهدی لری مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک طی پیامی، ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی تمامی کارکنان در جهت تحقق بخش مهمی از اهداف تعیین شده این سازمان در سال 97، فرا رسیدن سال جدید را به تمامی هموطنان و کارکنان حوزه حمل و نقل و ترافیک تبریک گفت.

 

 

متن پیام :

با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن نوروز سال 1398 ، بدینوسیله از تلاش ، همدلی و همراهی یکایک همکاران ارجمند ، معاونین ، مدیران ، مهندسین ، کلیه کارکنان و کارگران شریف و زحمتکش صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعالی ، سالی سرشار از سلامتی ، موفقیت ، بهروزی و شادمانی برای شما عزیزان و خانواده های محترمتان آرزومندم .
خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش ، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان ، با لطف و همت و همکاری شما بزرگواران توانستیم در سالی که گذشت قدم هایی مؤثر و موفق در راستای توسعه و ارتقاء فرهنگ صحیح ترافیک برداریم . امید است در آغاز سال جدید با سرلوحه قرار دادن برنامه ها و تلاش در ارتقاء سطح بهره وری شاهد موفقیت های روزافزون باشیم .
در آستانه ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح تعلق و تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه های پیش رو ، همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت اقتدار سازمان گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و تحولات بنیادین در راستای کاهش حوادث و سوانح رانندگی در شهر زیبای طرقبه باشیم.

 

 

 

footer banner