• صفحـه اصلی
  • بازدید مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک از عملکرد مرکز معاینه فنی خودرو
بازدید مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک از عملکرد مرکز معاینه فنی خودرو
بازدید مدیر سازمان حمل و نقل و ترافیک از عملکرد مرکز معاینه فنی خودرو

۱۳۹۷/۱۲/۲۷

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک ؛ مدیر سازمان جناب آقای مهندس لری از روند فعالیت و نحوه ارائه خدمات در حوزه های مختلف در این مرکز بازدید کردند.

مهندس لری ، ضمن بازدید از عملکرد صحیح دستگاه‌های مرکز معاینه فنی و بررسی استانداردهای لازم، از نزدیک بر فرآیند نحوه انجام معاینه فنی خودروها بازدید و سوالاتی را مطرح نمودند.

وی در این بازدید، از مواردی همچون سلامت دستگاه‌های تست ، صحت انجام آزمون های انجام شده، وضعیت و چگونگی صدور گواهی‌ها، روئیت مستندات مربوط به مدت زمان اعتبار کالیبراسیون انجام شده بر روی دستگاه‌های تست، ارزیابی میزان سطح علمی افراد نسبت به امکانات و تجهیزات فنی موجود، بازدید از فناوری اطلاعات سامانه برخط یا سیمفا  که در دفتر پذیرش مرکز معاینه فنی و سامانه کشوری سیمفا روئیت می شوند بازدید کرد.

مهدی لری ، در خصوص نقش مهم مرکز معاینه فنی خودرو، درکاهش میزان آلودگی هوا و جلوگیری از انتشار آلاینده ها گفت: نظارت مستمر بر فعالیت این مرکز در دستور کار این سازمان قرار دارد تا بتوانیم در چارچوب سامانه برخط یا سیمفا که در سراسر کشور فعال است با دادن امکانات و تجهیزات پشتیبان به موازات این سامانه ، اطلاعات خروجی سازمان در این سیستم را صاحب اعتبار کنیم.

 

 

 

footer banner